Bestyrelsen

Navn: Mobil: Email Funktion
Inge Sand 2238 3107 ingesand7@gmail.com Formand
Vibeke Andersen 2874 6434 rostrup13@live.dk Næstformand
Lone Bjerg Pedersen 2326 3438 gymkasserer@gmail.com Kasserer
Mette Weng 2364 7308 metteweng@yahoo.dk Sekretær
Gitte Appelquist 4054 5387 gitte.pedersen@live.dk Bestyrelsesmedlem
Mette Søgaard 2625 0022 mettesoegaard@webspeed.dk Bestyrelsessupleant
Joan Æbeløe 4793 8939 joan.aebeloee@gmail.com Bestyrelsessupleant
Janni Høholt 2087 3835 janni.ho@hotmail.com Bestyrelsessupleant
Thomas Østerby 5153 2120 thomasosterby@hotmail.com Bestyrelsessupleant

Instruktører & Hjælpetrænere

Navn Mobil Email Funktion Hold
Inge Sand 2238 3107 ingesand7@gmail.com Instruktør Puslinge 3-5 år, Børn 3-5 år / aktive forældre
Bente Nybo 2878 5438 bente.nybo@gmail.com Instruktør Effekt træning
Heidi Hansen 2624 1124 lisestuensisbar@hotmail.com Instruktør Kettle bell, Cirkel fitness, Kettle cross, Puls og styrke, TRX slyngetræning
Gitte Applequist 4054 5387 gitte.pedersen@live.dk Instruktør Springmix 3.-5. kl., Springmix fra 6. kl., Spring udtaget hold, Jumping Fitness
Morten Pedersen mortenpedersen@hotmail.com Instruktør Springmix 3.-5. kl., Springmix fra 6. kl.
Peder Pedersen vangbaekgaard@gmail.com Hjælpetræner Springmix fra 6. kl.
Janni Pedersen janni_pedersen922@hotmail.com Instruktør Springmix 3.-5. kl.
Frederik Sand 6177 3107 frederikholtsand1@gmail.com Instruktør
Vibeke Andersen 2874 6434 rostrup13@live.dk Instruktør Mini-Dance 0.-3.kl., Teen-Dance 4.-7.kl
Janni Høholt 20873835 janni.ho@hotmail.com Instruktør Mini-Dance 0.-3.kl., Teen-Dance 4.-7.kl
Vibeke Frej vibekefrej@gmail.com Instruktør Hensyntagende bevægelser m/k, Krop/bevægelse for den 3. alder,

Krop/bevægelse for den 3. alder, m/flexbånd-redondo- og ballstikbold

Norma Wichmann 4774 7927 Ole.wichmann@mail.dk Instruktør Morgen-motionister m/k – effektiv fitness
Mette Weng 2364 7308 metteweng@yahoo.dk Instruktør Jumping Kids
Julie Bach Nielsen 47746442 juliebn97@gmail.com Hjælpetræner Springhold
Lærke Rasmussen 30110315 ras4@webspeed.dk Hjælpetræner
Stefan Gerts 29346354 hebo1999@hotmail.com Hjælpetræner Springhold
Trine Ahlmann Jensen 2986 9177 trine.a.jensen@gmail.com Instruktør Puslinge
Josefine Svendsen Hjælpetræner Springhold
Freja Rostrup Andersen Hjælpetræner Springhold
Ingrid Melts 60591345 ingrid.melts@mail.ee Instruktør Dancefit
Linda Van Hauen 61518663 livh@hotmail.dk Instruktør Yoga, Herre Yoga
Peter Rasmussen 50170357 peterprivat@rasmussen.mail.dk Instruktør Motionsherrer